ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13005130
nr 1300 5130
oval, betsad, 87x62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:45:01
12/1 14:56:31